31 yılı aşkın süredir,, etkin ve tecrübeli kadromuz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vererek, müşterilerimizin problemlerini en kısa ve kolay yoldan çözme ve eksiksiz hizmet verme gayreti içinde olduk.

Selahattin Pınar Cd. Darcan Sk. No:5/6 80310 Mecidiyeköy/İSTANBUL
Tel: 0.212.212 23 34 - 212 22 17   Faks: 0.212.212 26 89
E-mail: info@dogussigorta.com

Şirketimizin kurucusu Ercüment  BURGUCUGİL 03.01.1991 tarihinde Anadolu Sigorta İstanbul  havalisi, Mecidiyeköy  yetkili acentesi olarak DOGUŞ SİGORTA  ünvanıyla açtığı acentelikle sigortacılığa başlar. Ercüment  BURGUCUGİL 10.07.1992 tarihinde acenteliğini, ogulları, Burak BURGUCUGİL ve Bora BURGUCUGİL’in ortaklıklarıyla kurulan DOGUŞ SİGORTA S.Y.  ARC. HİZ. LİMİTED ŞİRKETİ'NE devrederek Mecidiyeköy'de faaliyet göstermeye devam eder.

Firma Yetkilileri
Kurucu Ortaklar

Ercüment BURGUCUGİL ,ercument@dogussigorta.com
Burak BURGUCUGİL
, burak@dogussigorta.com
Bora BURGUCUGİL, bora@dogussigorta.com

Genel Müdür

Ercüment BURGUCUGİL ,ercument@dogussigorta.com

Muhasebe ve Halkla ilişkiler Müdürü

Gülgün BURGUCUGİL, gulgun@dogussigorta.com

Muhasebe Sorumlusu

Baha BURGUCUGİL, baha@dogussigorta.com

Acenteliğimiz ülkemizin en güçlü ve güvenilir sigorta şirketlerinden, Anadolu Sigorta'nın tüm branşlarında çalışan tam yetkili acentesidir. Teknolojinin gerektirdiği her türlü teknik donanıma sahip olan acenteliğimiz, poliçelerinizi on-line bağlı olduğumuz şirketimizden, işyerimizde anında çıkarmaktadır. Ayrıca internet üzerinden e-sigorta marifetiyle kendi poliçenizi kendiniz üretebilir. Anında sigorta kapsamına girebilirsiniz.