2


Şirketimizin kurucusu Ercüment  BURGUCUGİL 03.01.1991 tarihinde Anadolu Sigorta İstanbul  havalisi, Mecidiyeköy  yetkili acentesi olarak DOGUŞ SİGORTA  ünvanıyla açtığı acentelikle sigortacılığa başlar. Ercüment  BURGUCUGİL 10.07.1992 tarihinde acenteliğini, ogulları, Burak BURGUCUGİL ve Bora BURGUCUGİL’in ortaklıklarıyla kurulan DOGUŞ SİGORTA S.Y. ARC. HİZ. LİMİTED ŞİRKETİNE devrederek Mecidiyeköyde faaliyet göstermeye devam eder.


  31 senedir, etkin ve tecrübeli kadromuz  ile müşterilerimize en iyi hizmeti vererek, müşterilerimizin problemlerini en kısa ve kolay yoldan çözme ve eksiksiz hizmet verme gayreti içinde olduk

Hakkımızda

 
 

 

 

 

 

Acenteliğimiz ülkemizin en güçlü ve güvenilir sigorta şirketlerinden,  Anadolu Sigorta'nın tüm branşlarında çalışan tam yetkili  acentesidir.

  Teknolojinin gerektirdiği her türlü teknik  donanıma sahip olan acenteliğimiz,      ..poliçelerinizi on-line bağlı olduğumuz şirketimizden ,.İşyerimizde Anında   ..çıkarmaktadır. Ayrıca internet üzerinden e-sigorta marifetiyle kendi  poliçenizi     ..kendiniz üretebilir.  Anında sigorta kapsamına girebilirsiniz.


 

 

 

 

   Aile Sigortanızı Kendiniz Yapın!
   Aracınızın Kaskosunu Kendiniz Yapın!
   Aracınızın Trafik Poliçesini Kendiniz Yapın!
   Oto Arıza Sigortasını Kendiniz Yapın!
   Konut Poliçenizi Kendiniz Yapın!
   
              Hasar Dosya Durumunuz
 

sigorta SİGORTA aile sigortası araç sigortası kasko trafik poliçesi oto arıza sigortası konut poliçesi poliçe police sigortasi doğuş sigorta sigorta sigorta sigorta SİGORTA aile sigortası araç sigortası kasko trafik poliçesi oto arıza sigortası konut poliçesi poliçe police sigortasi doğuş sigorta sigorta sigorta sigorta SİGORTA aile sigortası araç sigortası kasko trafik poliçesi oto arıza sigortası konut poliçesi poliçe police sigortasi doğuş sigorta sigorta sigorta